آیین قرعه کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور در کرمان برگزار شد

آیین قرعه کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور در کرمان برگزار شد

قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته یک فوتسال کشور در ۲ گروه انجام شد و ۲۱ تیم حاضر در این مسابقات حریفان خود را شناختند.

به گزارش کرمان ساکر، سرپرست سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال روز یکشنبه در آیین قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته یک فوتسال کشور در محل اتاق بازرگانی کرمان گفت: شرایطی پیش آمده که تیم های هم‌استانی در یک گروه قرار نگیرند.

آرش جابری افزود: سرگروه مسابقات ۲ تیم صعود کننده از لیگ برتر فوتسال شهرداری ساوه و فوتسال پارسیان شهر قدس هستند و تیم های بعدی بر اساس سیدبندی تعریف شدند.

وی اظهار داشت: باشگاه‌ها می‌توانند تا ساعت ۲ روز ۲۸ شهریورماه با حضور در سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال تکمیل مدارک کنند و پس از ثبت نام نهایی برنامه کامل به هیات های استانی ارسال می‌شود.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال بیان کرد: تلاش این سازمان و هیات رئیسه آن اجرای صحیح قوانین و مقررات خواهد بود و فعالیت این سازمان در راستای پاسخگویی به باشگاه‌ها است.

وی از میزبانی شایسته هیات فوتبال استان کرمان و باشگاه گهرزمین برای قرعه کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور تقدیر کرد و گفت: با همیاری و مساعدت هیات‌های فوتبال استان‌ها مسابقات را به نحو احسن برگزار می کنیم.

جابری افزود: هیات فوتبال استان کرمان از زمان علی قرایی تحولی چشمگیر داشته که برگزاری نشست‌ها، همایش‌ها و سمینارها دلیلی بر این مدعا است.

قرعه کشی لیگ دسته یک فوتسال کشور به این شرح اعلام شد:

 

گروه A

پارسیان شهر قدس

نفت امیدیه

مقاومت تهران

شهرداری قزوین

هتل کاخ مشهد

ایرالکو اراک

پاس تهران

هیات فوتبال کرمانشاه

فولاد سیرجان ایرانیان

اسپیناس زنجان

 

گروه B

شهرداری ساوه

سفیر گفتمان تهران

شهرداری رشت

خالص سازان زنجان

گهرزمین سیرجان

محصولات غذایی آرنوش کاشان

پاس ناجا البرز

نماسازان ساحل آبادان

پاسارگاد شهرکرد

گراپ قزوین

فودکاف تهران

 

این آیین امروز یکشنبه با حضور ریاست و اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال فدراسیون فوتبال، رئیس هیات فوتبال استان کرمان، نماینده مردم کرمان و راور و سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان کرمان و جمعی از مسئولان و اهالی ورزش و باشگاه ها در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان کرمان برگزار شد.

محمدرضا امام علی نژاد رئیس هیات فوتبال فهرج به عنوان خیر فوتبالی برای احداث ساختمان این هیات، ریاست هیات فوتبال شهرستان های انار، جیرفت و سیرجان به علت بهترین عملکرد در فوتسال و خانواده شهید بادپا و شرکت گهرزمین به علت حمایت های فوتبالی تقدیر شدند.

لوگوی لیگ دسته یک فوتسال کشور نیز در این آیین رونمایی شد و این لوگو توسط مردم کرمان تهیه و تدارک دیده شده است.

 

نظرات

نظر دهید